A może zróbmy referendum w sprawie Szymona????

SokzBuraka 25.7K Views
  • 386
  • 75
  • 441

Generating Download Links...

‚Wszyscy się wypowiedzmy’ - postuluje Szymon w sprawie aborcji. I dodaje ‚Co jeszcze możemy zrobić w tej sprawie?’
Odpowiadamy: Możemy dać wybór i zaufać...

Posted 9 months ago in Politics

Józek Fiuk 9 months ago

Głupoty opowiadasz. Miałem Ciebie za rozsądnego faceta. REFERENDUM, pamiętaj o tym, że 11 głupców przegłosuje 10 mędrców. Czy jak wybierałeś sobie żonę to też ogłaszałeś rodzinne referendum.?. Pięć lat temu też nic tylko słychać było o referendach i co ?. wniosły coś realnego do naszego życia. Wczoraj NASA umieściła łazika na Marsie a my dalej w czarnej dupie dzięki takim przywódcom.

Julia Zając 9 months ago

facet odlecial. nie moge go sluchac, nie moge na niego patrzec. kazdy facet ktory odbiera prawa kobietom o decydowaniu o swoim zyciu ma jakis problem emocjonalny, moze to jest zemsta za swoje kompleksy i jakies zadry z przeszlosci? maly typek z tego kosciolkowego holowni. ktory zakompleksiony sluzyl jako ministrant bo nikt sie nie chcial z nim bawic.

Julka Opolska 9 months ago

Nic mu nie wierzę,dla mnie to taki trojański koń.Niestety wiele osób się na niego nabiera.
Kobieta jest człowiekiem jeśli by ktoś tego nie wiedział i sama ma mieć pełne prawo decydować o sobie,swoim życiu i ciele.
Nikt nie ma prawa robić tego za nią.I to ona będzie też ze swoimi decyzjami musiała żyć i być przekonana o swoich wyborach.Ona nikt inny.
Nie ma nic gorszego niż świętojebliwi faceci co wiedzą najlepiej.

Romana Chudzyńska 9 months ago

W sprawie posiadania lub nie dzieci powinny wypowiadać się TYLKO I WYŁĄCZNIE osoby, których to dotyczy: kobiety w wieku 15-45 lat i ich partnerzy w tym samym wieku. Cezura 15 lat dlatego, że od tego momentu współżycie nie jest karalne. 45 - teoretycznie ostatni biologiczny "dzwonek" dla kobiety na macierzyństwo. To one/oni będą WYCHOWYWAĆ dzieci, o ile się na nie zdecydują.

Walerian Kaliński 9 months ago

Nie o aborcję to sprawa. Chodzi o to ażeby hejtować Hołownię, tak by nie stanowił zagrożenia Dla PO.

Kasia Kasia 9 months ago

Kastracja za owijanie w bawełnę. Pogubiles się w tych kłamstwach. Jakie referendum i z kim ? Słuchaj ludzi bo nawet 10% nie zdobędziesz. Dużo mówisz, ale nie na temat. Po prostu obłęd, jeśli ktoś tego nie dostrzega.

Tomasz Majchrzak 9 months ago

Brawo tak się powinno politykę robić👋👋👋 szukać kapromisu i pamiętać o tym że jak się wygrywa wybory to trzeba rządzić całym krajem a nie spełniać wolę swojego elektoratu.bo jak nie to tylko okupacja nas znowu zjednoczy.

Monika Gajerska-Dzieciątkowska 9 months ago

Każdy ma prawo wypowiedzieć opinię na każdy temat (pod warunkiem że potrafi zrobić to kulturalnie i bez obrażania innych osób).
To czy reszta społeczeństwa ma się tej opinii podporządkować - to jest zupełnie inna sprawa.
W kwestii ograniczenia możliwości terminacji ciąży, będącej procedurą medyczną, najchętniej wypowiadają się panowie, w wieku późno reprodukcyjnym, oczekujący że reszta społeczeństwa zgodzi się z ich pomysłem żeby zamiast podejmować decyzje zgodne z wiedzą medyczną wykorzystać nauki kk.
Czy jak będą chcieli wstawić sobie endoprotezę stawu biodrowego a księżulek powie - bóg chce żebyś cierpiał - to też postąpią zgodnie z wolą kk?

Magdalena Nowakowska 9 months ago

Pożywki ciąg dalszy😂 jakie to jest małe, malutkie, maciupeńkie😘😘😘😘😘😘😘😘😘💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛

Krzysztof Sobczak 9 months ago

Było referendum w Portugali i Irlandi i nikomu korona z głowy nie spadła .... akurat posłanki Hołowni będą głosować za prawem kobiet ale to z lewicą i PO minus ich konserwatywne skrzydło nie daje większości parlamentarnej . Zadziwiające że KK nie chce referendum bo o prawie do życia się nie głosuje i feministki bo o prawach kobiet też się nie głosuje ..... Przypominam , że niejaki prof Zoll w 1997 jako szef TK wydał wyrok, że Polska konstytucja chroni prawo embrionu do życia a teraz jakoś wyjątkowo pokrętne się tłumaczy