سخنرانی تاثیرگذار نماینده سوادکوه در شورای عالی استان ها

Download MP4 SD 6.83MB
  • QR code for mobile device to download SD video

- سخنرانی تاثیرگذار آقای «صاحب شریفی اسدی»

آقای «صاحب شریفی اسدی» اهل سوادکوه و نماینده مازندران در شورای عالی استان‌ها است. او در این سخنرانی تاثیرگذار که انعکاس زیادی در فضای مجازی داشت به بیان درد و رنج سوادکوه و استان مازندران می پردازد.

اما به رنج مازندران اکتفا نمی کند و در بخشی از سخنان خود می گوید: «وقتی وارد شورای عالی استان‌ها شده و درد و آلام هموطنانم در دیگر مناطق کشور را دریافتم، درد مازندران و سوادکوه را فراموش کردم!

افسوس و دریغ خوزستان که هوا نداری افسوس و دریغ سیستان و بلوچستان که آب نداری و افسوس و دریغ بانه ومریوان که نان نداری».

او سخنان خود را اینگونه آغاز کرد: «من از سوادکوه آمده‌ام و این شهر، شهر پل‌ها و تونل‌ها است. امروز تامین آب آشامیدنی اولویت اصلی در سوادکوه است. این سرزمین از پنجاه سال قبل کارخانه‌های معادن زغال سنگ داشته است اما امروز جوانان این شهر در کنار خیابان‌ها دست فروشی می‌کنند و آواره شهرهای دیگر هستند.
سالانه بیش از ۲۰ میلیون گردشگر از سرزمین من عبور می‌کنند اما به دلیل نبود یک برنامه دقیق، ظرفیت‌های گردشگری چون پلنگ دره و پارک جنگلی و پل دوازده چشمه شوراب و دریاچه شورمست همچنان برای هموطنان من ناشناخته مانده است که اگر سریال پایتخت نبود، کسی در ایران نام شیرگاه، این شهر زیبای پل‌ها را نمی‌شناخت».

آقای شریفی اسدی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: « رانت‌خواری‌، اختلاس‌، گرانی، تورم، بیکاری، گورخوابی، کولبری، رکود، ‌کارتن‌خوابی، کودکان کار، اعتیاد، طلاق، موسسات مالی، ‌برادران قاچاقچی، گشت ارشاد، دانشجوی ستاره‌دار، فیلترینگ تلگرام و مسکن‌های خالی از مهر تنها گوشه‌ای از رنج‌هایی است که مردم با آن دست به گریبانند و کاسه صبرشان از این همه شعار و وعده توخالی لبریز شده است».

پیشنهاد می کنیم این سخنرانی را از دست ندهید!

تلگرام توانا: https://t.me/Tavaana_TavaanaTech

#سوادکوه
#صاحب_شریفی_اسدی

Posted 1 year ago in OTHER