Ishin vitet '[email protected] ollga. - 1909252192421875

Ishin vitet '90@teto ollga.
Ishin vitet '[email protected] ollga. 138,047 Views
  • 3159
  • 443
  • 124
Loading...
Save MP4 SD 4.81MB
  • QR code for mobile device to download SD video

Nje nga rastet e rralla kur flet nje deputet ne parlamentin e Shqiperise e nuk kundershtohet, perkundrazi, ne heshtje pranohet çdo gje qe ai thote ne fjalimin e tij!

Posted 9 months ago in OTHER
Loading...

9 months ago

Eshte ironi kur politikanet bejne sikur na thojne te verteten dhe ne bejme sikur ju besojme. Kjo loj e ndyre ku asnje nuk merr persiper fajet. Kush ngre koke (si puna e te ndjerit ne fjale) e zhdukin nga faqja e dheut.

9 months ago

Dhe po ta shohësh me vëmendje vidjon të duket sikur të gjithë janë fajtorë për vdekjen e të ndjerit .

9 months ago

Pse foli keshtu e hoqen qafe. Tani kan mbetur plerat

9 months ago

Te drejtet i heqin qafet !

9 months ago

I vetmi qe mund ta mposhte Edi Ramen ! Sa keq se as vet PD nuk e donte Sokol Olldashin.....😢

9 months ago

Ne shqiperi eshte vrare gjithmone e drejta dhe prandaj edhe ketije ja moren jeten, ja moren sepse foli drete kur thote u kthye ne mode shiteblerja e vetes, dihet se te varferin e blen me nje thes mjell ,dhe vete jetojne ne lluks te pa pare! Ja pra perse e duan gjysmen e popullsise fukara dhe gjysmen tjeter te majme sepse votat i kane ne dore pastaj! Ramet i paste shpirti ketije burri te drete!

9 months ago

Fjala e nje demokrati te vertete do ngelet per tere jeten dhe do kujtohet brez pas brezi, por vete i drejti si njeri ne kete shoqeri eshte e veshtire te bej politike te vazhdueshme te zgjatur, nuk e lene shkurt muhabeti dhe nuk ka shok brenda cfaredo lloji partie qofte..."Marrezite jane vetem per politikanet", koha e ka treguar qe parimet morale ne politike nuk i rezistojne kohes. Edhe nese ndodh kjo cudia atehere ndodh vetem kur politikani nga nje qytet shkon ne qytetin tjeter duke humbur rruges parimet ne politikeberjen e drejte ne sherbim te popullit te vet...Te besh potike eshte e veshtire, te vjedhesh eshte shume me e lehte...ende vidhet shume. Nese nuk rrallohet vjedhja atehere edhe njerez te tille do kete te rralle ne Shqiperine tone te deshiruar...

9 months ago

Bravo te qofte 100 here!!!

9 months ago

Ai ishte burrë, dhe kur fliste Sokoli s'ja mbante asnjërit t'a ndërprisnin në mes fjalimin!

9 months ago

Zoti mund te vonoj por kurr te harroj

9 months ago

Thone qe te miret i mer dheu.....por Olldashin e vran se ndryshe banda e saliut nuk do ronte gjate....mbase shqiptaret do qen me ndryshe....

9 months ago

i themi nje llafi neve nga fshati kaut po ti diesh e mira nuk i vihesh thika. dhe ti i ndjeri olldashi ishe i denj dhe i drejt dhe i duhuri per pd por kriminelat e PD te han nga brenda pa u ndjer. I pa harruar kujtimi jot o pishtari pd.

9 months ago

Ky I mungon PD

9 months ago

Ai ishte i lindur per politike jo si disa te tjere qe se kan haberin cdo te thote politike...

9 months ago

Urim Begu

9 months ago

Tash e ka radhen Eduart Selami me ba aksident!!!

9 months ago

Demokrat i vertete ishte i lehte dheu

9 months ago

Ky i mungon shpis se vet se gjynaf vdiq i ri...po Pd nuk ka si ky.

9 months ago

Respekte per Sokol Olldashin. Demokrat i vertet. Mjere populli yne per kete qeveri

9 months ago

Respekt

9 months ago

I mungone shume parlamentit Ky ishte demokrat i vertet fliste hapur dhe duke pranuar gabime po hapur ND do ishte ndryshe po te jetonte ky njeri

9 months ago

I madhi Sokol Olldashi Prandaj E hengren Nbes se ishte i vetmi njeri qe plaste tverteten ky quhet Demkrat ✌

9 months ago

RESPEKTE....

9 months ago

Kshu esht kur ja perplas t verteten surratit .kol olldashi .t ishte ky sot do ish kryeminister .

9 months ago

RRESPEKTE...

GenFK.com is a free online Facebook Video Downloader. This tool generate video download link to save Facebook videos online without any install required. Video download is available in two resolution wherever available i.e. High-Definition (HD) videos and Standard-Definition (SD) videos. HD videos are better than SD videos in terms of quality and also bulkier in file size.

Both formats can be played on wide range of devices like MAC, PC, laptop, mobiles, etc. Download links may be served via SSL (HTTPs) protocol for better security Each link is valid for 3 hours maximum after that it will expire and not work. To download video again, simply enter the FB video URL in the input box above and generate the download link by clicking on 'Download' button. Download service is totally free and there is no limit on the number of downloads

Note: GenFK.com does NOT have anything to do with Facebook Inc. Facebook trade mark is the property of Facebook Inc. All trademark belongs to their respective owners.