BAZARO - 1580763701977112

BAZARO
BAZARO
  • 186
  • 0
  • 22
Download MP4 SD 34.52MB
  • QR code for mobile device to download SD video

🌸🌸🙋‍♀️🙋‍♀️Почитувани наши потрошувачи, 8 МАРТ е денот на жената. Изненадете ги вашите мајки, баби, учителки и сите жени од понежниот пол, со разновидни артикли од сите делови на нашиот асортиман.Купете убави и ЕВТИНИ подароци и заштедете го вашиот буџет само со BAZARO.
✅Нарачка на производ:
🤳Преку VIBER и WHATSAPP на: 071 343 766
📥Порака на Фејсбук страната

------------------------------------------
🚚📦📬
Праќаме по карго низ цела Македонија!!!
Со сметка над 500ден имате бесплатна достава‼️
Со сметка до 500ден се наплаќа 70ден до база🏤 или 90ден до дома🏠!

------------------------------------------
🛍🛒🛍
Повелете во сите BAZARO продажни салони
BAZARO 👉 Карпош 3 до Лептокарија
BAZARO 👉 Ново Лисиче
BAZARO 👉 до Топлификација -Чаир
BAZARO 👉 ТЦ Сарај

Posted 1 year ago in BEAUTY_FASHION