Plaukų dažymas namuose vs dažymas salone

Sugihara PRO
Sugihara PRO 474 Views
  • 4
  • 0
  • 0

12 priežasčių, kodėl geriau plaukus dažyti profesionaliai:

Net profesionalų spaudoje tenka skaityti, kad nemaža dalis klientų nutaria, kad gali patys namuose su dukros, kaimynės ar net vyro pagalba dažytis plaukus. Juk kam mokėti už tai, ką galima pasidaryti pačiam?
Vis dėlto, kodėl VISADA geriausia naudotis profesionalų paslaugomis:
1. Įvairūs rezultatą lemiantys veiksniai. Dvi moterys gali turėti tokio paties lygio spalvą ir vis tiek su tais pačiais dažais gauti skirtingus rezultatus. Kodėl? Natūralus lygis, pagrindinis pigmentas (raudona, pelenų ir t.t.), odos tonas, vartojami vaistai, plaukų būklė, pilkos kiekis, ankstesnė dirbtinė plaukų spalva ir hormonai yra svarbūs galutinį rezultatą lemiantys veiksniai. Perkant parduotuvėje neatsižvelgiama nė į vieną iš šių veiksnių .
2. Spalva paletėje ar nuotrauka ant dėžutės yra pavyzdys, tikslas, tačiau kaip ją išgauti konkretiems plaukams priklauso nuo to, kiek lygių reikia plaukus šviesinti ar tamsinti. Dažnai tokie universalūs dažai yra per stiprūs ir nualina plaukus!
3. Profesionalai licencijuoti kirpėjai mokosi ir tobulina, atnaujina savo žinias. Klientai dažniausiai neturi žinių apie plaukų poringumą, tankį ir elastingumą, spalvų lygius. Profesionalai tuos dalykus mokėsi mokykloje ir praktikavosi ant kitų klientų plaukų, tad jie tiksliai žino technikas, kaip tolygiai, tausojančiai nudažyti plaukus ar pasiekti norimą jūsų spalvos tikslą. Naudojimo instrukcija parduotuvės lentynos dėžutėje nepatars jums ir nepasiūlys alternatyvų, neatkalbės nuo draugei tinkančios (bet jums ne) plaukų spalvos. Geriausiu atveju, namuose galima atnaujinti spalvą tuo pačiu atspalviu. Tačiau iš brunetės tapti blondine ar net atvirkščiai nėra lengva. „Dėžutės“ spalva neturi užpildų arba papildomo trūkstamo pigmento. Norint pakeisti spalvą kardinaliai, netgi salone tenka lankytis ne kartą, kad „perėjimas“ įvyktų sklandžiai, mažiausiai pakenkiant plaukams ir gražiai atrodytume ir su tarpiniu variantu.
4. Nematoma galvos pusė (pakaušis). Nepriklausomai nuo to, kiek veidrodžių yra aplink, tepant dažus sunku matyti pakaušį ir tolygiai ištepti toje vietoje dažus. Spalva ant ataugusių plaukų šaknų ir jau nudažytų, bet pablukusių plaukų gali nesutapti taip dailiai, kaip norėtumėte, tad nutinka netikėtų atspalvių, "dėmių", kurias paskui tenka „nešti“ taisyti.
5. Kondicionavimas. Daugelis mano, kad dažymas yra vienintelė dažų funkcija, tačiau profesionalių prekės ženklų gaminių formulėse yra unikalių medžiagų, kondicionuojančių plaukus dažymo proceso metu. Todėl po dažymo pažeisti plaukai tampa švelnesni, lygesni, pagerėja tekstūra ir labiau žvilga, o sveiki plaukai atrodo dar geriau, rezultatas išlieka ilgiau.
6. Sveikas plaukų šviesinimas. Kartais atsitinka taip, jog nusidažiusios plaukus norima spalva, liekame nepatenkintos. Pasitaiko, kad šiek tiek skubotai pasirenkame plaukų spalvą ir ji mums visai netinka. Labai dažnai būna ir taip, jog plaukai nusidažo kitokiu atspalviu nei tas, kuris pavaizduotas ant pakuotės. Profesionalas žino, kaip išgauti norimą rezultatą, parinkti priemones, šviesinančias keletu tonų ir nenudeginančias plaukų, kad šie neatrodytų kaip skirtingų atspalvių sausų šiaudų kupeta, neslinktų kuokštais, nebūtų suerzinta galvos oda. Kartą teko bendrauti su ponia dėl šampūno. Ji skundėsi įsigijusi drėkinamąjį šampūną, tačiau jos plaukai, anot jos pačios, “baisūs”. Pabendravus daugiau, paaiškėjo, kad ponia namuose pati kažkokiomis priemonėmis šviesinosi plaukus ir šie liko sausi kaip stagarai, tačiau dėl to apkaltino… prieš tai naudotą šampūną. Apie tai, kokiomis agresyviomis cheminėmis medžiagomis šviesino, ar po to naudojo dažytiems plaukams skirtas priemones, kondicionierių, ponia net nenorėjo kalbėtis, jos manymu, kad plaukai būtų gražūs, švelnūs, sveiki, pakanka tik šampūno.
7. Nori tokios pat spalvos kaip įžymybės nuotraukoje. Deja, ir ta įžymybė, ir mergina nuotraukoje ant dėžutės rezultato išgavimui naudojo ne tuos dažus ir dažėsi ne pačios. Tai tik iliustracija, skirta parodyti kokia GALI būti spalva. Įžymybės plaukais rūpinosi specialistas, štai kodėl jie tokie žvilgantys ir tolygūs.
8. "Nauja" ir "patobulinta" formulė? Nors masinei prekybai skirtos priemonės gausiai reklamuojamos, kad keičiamos, tobulinamos jų formulės, siekiama profesionalios kokybės, vis tiek sunku gauti nuspėjamus rezultatus. „Profesionali“ spalva ne tik saugesnė, bet ir „turtingesnė“ atspalviais, nes kiekviena spalvų linija turi įvairius atspalvius, priedus ir koloristai gali pakoreguoti ar papildyti formulę pagal kliento plaukus, kad išgautų norimą rezultatą.
10. Taupymas? Dauguma namuose dažančių žmonių argumentuoja taupymu, bet kas atsitinka, kai blondinė tampa žalsva, violetine ar oranžine? Ar graži šokoladinė spalva dėžutės nuotraukoje realybėje virsta marga su raudonu atspalviu? Tokiu atveju yra trys galimybės: vaikščioti laukiant kol „negraži“ spalva nusiplaus; pirkti dar dažų ir bandyti savarankiškai taisyti padėtį, arba mokėti salone už korekciją. Taigi, profesionalo darbas padės iš karto gauti norimą rezultatą, taupys laiko ir išvengsite neigiamų emocijų.
11. Konsultantų patarimai. Jei parduotuvės konsultantė žada, kad jūsų plaukams puikiai tiks jos rekomenduojami dažai, pasidomėkite jos žinių bagažu – galbūt ji tikrai lygiagrečiai su darbu mokosi plaukų stilisto amato ar jo mokėsi praeityje, turi patirties. Jei ne, jos patarimai gali būti paremti tik keletu pardavimo argumentų, o rezultatą ant savo galvos teks nešioti jums. Tad rimtai pagalvokite kuo pasitikėti: ar patyrusiu meistru, kuris nori, kad sugrįžtumėte į jo kėdę dar ir dar, ar net ir labai dora ir geranoriška parduotuvės konsultante, kuri geriausiu atveju bus išklausiusi greitus gamintojų rengiamus kursus.
12. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus niuansas. Negirdėjome, kad kas nors namuose sau atliktų kokybišką ombre, balayage ar kitokį originalesnį dažymą :)

Su geriausiais linkėjimais,
Jūsų
Kemon Lietuva
http://www.sugiharapro.lt/Kemon.html

Posted 2 years ago in FOOD_HEALTH