CZ/SK Gamers - Tak ľudia október je už hodnú chvíľu za...

CZ/SK Gamers 213 Views
  • 1
  • 0
  • 1

Generating Download Links...

Tak ľudia október je už hodnú chvíľu za nami, ktorá hra vás za posledný mesiac potešila najviac? Ktoré ste vyskúšali? Ktoré ste si užili viac a ktoré...

Posted 4 years ago

Jan Jelínek 4 years ago

Takže South Park : Fractured But Whole - jedná se o hru s občasnýma vtipnýma hláškama (pro cynické a těžko pobavitelné typy lidí jako jsem já) a stereotypní soubojový systém který posléze začne lézt na nervy.
3/10

Destiny2 - Konzolová střílečka, která nemá místo na poli počítačových her. FOV je tak malé jako FOV v RE7. Všude se na vás lesknou věci a příběh jsem nějak nevnímal -> Raději si zahrajte Warframe.

Shadow of War - Stejnej mišmaš AC a Batmana. Tolkienův lore jde stranou. Pobaví mainstreamové publikum, který nemá vkus. Příběh tam zabaví snad jen poloblba. 2/10

AC Origins - zatím nemůžu soudit, k té hře jsem se nijak nedostal a je to pro mě šedá zóna.

The Evil Within 2 - Tak tohle je jiná, koridorovka která se přes noc změnila na open world hru. (s jistými omezeními) (celkem velkými)
Hra mě ale vtáhla do děje a nepustila, nezaznamenal jsem úpadek zájmu v průběhu hraní. Takže hra je tak akorát dlouhá a i obtížnosti jsou tam dobře vyvážené - máte jak sadomaso tak i procházku růžovou zahradou. Až na občasné bugy a glitche hra byla naprosto vynikající.
8/10

Wolfenstein II - Nehrál ale mám v plánu. :)